A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fifi - Zogo


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/05/2019

2019-05-31T18:22:20

Music:

Apollo

Music:

Bini Nebihu

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)


Moj zogo, moj zogo jelek me vija
Moj zogo, moj zogo jelek me vijaaaa
A i ke paaa, a i ke pa shoqet e mija
A i ke paaa, a i ke pa shoqet e mijaaaa
uuuu

Tipi paska ardh knej
Ca! Fifi vjen menjehere vec
Aj trunin o mu ma mere
m’tranoooj ouuuuoo

uuuuu
Shoqe pritni njiher
Ca! Fifi vjen menjiher
po shkoje,
Vec ta takoj shpejte
e po vi direkt

Se..
Don cika don cika
me to me nejt
Mos mshtini per to me rrejt
se don cika don cika me to me flejt
uuuuuuuuu

Don cika don cika me to me nejt
mos em shtini per to me rrejt
Se don cika don cika me to e flejt
ooooooo

Moj zogo, moj zogo jelek me vija
Moj zogo, moj zogo jelek me vijaaa
A i ke paaa, a i ke pa shoqet e mija
A i ke paaa, a i ke pa shoqet e mijaaa

Uhhhhh
Goca ngoni pak knej
Sot du me pi se ma thej vec aajjj
Tripin o mu ma kthen
Ca mi bo vetes tem
Qe i thash hajde
Menjiher ti hajde
Mu mos ma bej gajle
Qysh e lypin nfund e gjejn

Se...
Don cika don cika me to me nejt
Mos mshtini per to me rrejt
Se don cika don cika me to me flejt
uuuuuuuuu

Don cika don cika me to me nejt
Mos em shtini per to me rrejt
Se don cika don cika me to e flejt
ooooooo

Moj zogo, moj zogo jelek me vija
Moj zogo, moj zogo jelek me vijaaa
A i ke paaa, a i ke pa shoqet e mija
a i ke paaa, a i ke pa shoqet e mijaaa


Lyrics submited by Aurel Beshaje-Cards (3)

U krijua nga Chansu 2019-06-27 09:07:29
Tipi paska ardh knej?
Ça? Fifi vjen menjëherë
Veç aj trunin o mu ma merr
2019-06-02 17:42:50
Moj zogo,
Moj zogo jelek me vija
A i ke pa?
A i ke pa shoqet e mia?
2019-06-01 10:35:09
I thashë: Hajde!
Meniher ti hajde!
Mua mos ma bëj gajle
Qysh e lypi, n'fund e gjej

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019