Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fifi - Lezet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lezet".
3. Video është e këngës "Lezet", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fifi - Lezet  (Feat. Remzie Osmani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  18

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Produksioni:

Apollo

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Remzie Osmani

30/03/2020

2020-03-30T22:59:05+00:00[REF. 2x:]
Na, na, ja dime lezetin
Na, na kemi lind per qefi
Na jem, na jem per marak
Na jem per marak

[FIFI:]
Po du une me t'chillit sot
Ta lom inatin, pse jo
S'ka ligj qe s'kam me thy, no
S'guxon me kon monoton

Nates sonte leja
Fajin, fajin nates sonte leja
Justifikime gjeja
me kon me ty une do e beja

[REMZIA:]
Sefa na bojna
dashnis i knojna
Na ket se lojna
Jeten e dojna.

[REF. 2x:]
Na, na, ja dime lezetin
Na, na kemi lind per qefi
Na jem, na jem per marak
Na jem per marak

[FIFI 2x:]
Damllaja, damllaja
kur e preka mua m'ra.

HA
Hajde dashni se nuk po t'gjejm
Nxejma trupin krejt
Se pa ty nuk po ja vlejka
Per ty une shishen me fund e kthej
Se ti the, ti the
Je e jemja

[REMZIA:]
Sefa na bojna
dashnis i knojna
Na ket se lojna
Jeten e dojna.

[REF. 4x:]
Na, na, ja dime lezetin
Na, na kemi lind per qefi
Na jem, na jem per marak
Na jem per marak


Ky tekst u dërgua nga Ila003Kartolina (2)

21
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet