Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi & Bruno - Fiksim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Nuk po du un jo jo me t'bo keq
Kjo shkretëtira
Nje pikë ujë s'po ma jep
Veten jam tu e rrejt
Shkretëtirën n'det
Une e bëj vet

Jemi
S'jemi, na rrethon dashnia
Dhe energjia jonë
Kthemi
Kur mundet kthemi
Ti ndjesitë e mia
Kur ti mbarojë shija

Akoma ty të dua jetë,
Sa shumë ti për mua je
Deri n'frymën e fundit ne
S'kemi me ndryshu
2x

Freak show
M'dole ti, ti djale
E ke lon mas dore
Kejt, kejt kët femën
E ke gjet, gjet njerin qê pret
Jo, kurgjo kurrë n'jetë ti nuk ma bone mu t'lehtë
Koka fort, koka butë
Nuk e di, ama n'to unë jam ngul ej
Koka fort, koka but
Nuk e di, ama n'to unë jam ngul

Si mos me ty, si mos me ty
Edhe nese ma do pija
Nuk jam thy, nuk jam thy
Ti, dashni, ti, fiksimi im
Je fiksimi im
Edhe pse ti nuk ma di
Edhe pse ti nuk ma di

Akoma ty të dua jetë,
Sa shumë ti për mua je
Deri n'frymën e fundit ne
S'kemi me ndryshu
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Filloreta Raçi (Fifi) & Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/05/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi & Filloreta Raçi (Fifi)
Produksioni: Threedots Production
Choreography: Graciano Tagani
Image Director: Miranda Dupi
Image Video Produksioni: Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs: Ajkune ProffesionalFifi & Bruno - Fiksim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiksim".
3. Video është e këngës "Fiksim", por nuk këndohet nga Fifi & Bruno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 0