TEKSTESHQIP

Fifi
Unaza E Dashnise
Lyrics
(Feat. Bes Kallaku)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unaza E Dashnise" kënduar nga Fifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Qershor 2023, Fifi publikon videoklipin "Unaza E Dashnise", në bashkëpunim me Bes Kallakun. Kënga është kompozuar nga Indrit Dode, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Filloreta Raçi (Fifi) & Bes Kallaku. Produksioni audio u realizua nga Apollo.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200