A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Finem - Benzi  (Feat. Solo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  225

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

20/05/2019

2019-05-20T22:03:50

A e din se sa veta vin me tmarr
Me shokun n’ven tpar makina m’shkon zvarr
Per i or n’katror jom ka vi teper flak
Njoni tjetrin e majm shokt i rujna si thesar

Ref:
Tu ec rruges sterr i zi o benzi
N’to nuk jom vet po vet i t’rreti
Shoqet mos i le merri me veti
A don vodka bari apo pepsi (2x)

Hola hola krejt i mora
Paret nxhep i bona me coka
Spo ma mban benzin as toka
LA VIDA LOCA

A ki shoqe ti krejt silli
A ki shok kujdes kur hyni
Dalim nrrug zhurm eksplozivi (iii)
Un e di se ti ke ni (iiii)
Ki kujdes se me ke rri (iii)
Se tvjen benzi sterr i zi (iii)

A e din se sa veta vin me tmarr
Me shokun n’ven tpar makina m’shkon zvarr
Per i or n’katror jom ka vi teper flak
Njoni tjetrin e majm,shokt i rujna si thesar

Ref:
Tu ec rruges sterr i zi o benzi
N’to nuk jom vet po vet i t’rreti
Shoqet mos i le merri me veti
A don vodka bari apo Pepsi (2x)

Ta mushi gojen plot me gzhoja edhe ikim gjurm nuk lejm
Se besova se ca fole,se vec veten je tu rrejt
Zinxhirin krejt prej ari tvi ta vari edhe shitesh shtrenjt
Nuk flasim kot per kile nese bo naj hile vim e tgjejm

Ma bojn FINEEEM
Fund ktyne ti a i dhe
Kta po nihen,amo un kto sdo i lej
Nese shiten, vec per sevap do i blej
Hajd se shihem,smunesh ti me ardh knej

A e din se sa veta vin me tmarr
Me shokun n’ven tpar makina m’shkon zvarr
Per i or n’katror jom ka vi teper flak
Njoni tjetrin e majm shokt i rujna si thesar

Ref:
Tu ec rruges sterr i zi o benzi
N’to nuk jom vet po vet i t’rreti
Shoqet mos i le merri me veti
A don vodka bari apo Pepsi (2x)


Ky tekst u dërgua nga Danoci 2metraKartolina (6)

U krijua nga El 2019-07-08 11:51:36
Kta po nihen,
amo un kto sdo i lej
Nese shiten,
vec per sevap do i blej
Hajd se shihem,smunesh
ti me ardh knej
U krijua nga Lil Baby 2019-06-20 15:24:31
S'e besova se ça fole
Se veç veten je tu rrejt
Zinxhirin krejt prej ari
T'vi ta vari
Edhe shitesh shtrenjt
2019-06-03 13:10:20
Hola, hola krejt i mora
Paret n'xhep i bona me çoka
S'po ma mban benzin as toka
LA VIDA LOCA
U krijua nga andi dybeli 2019-05-28 08:47:27
Ma bojn FINEM
Fund ktyne ti a i dhe
Kta po nihen
Amo un kto s'do i lej
U krijua nga kristihoxhaj2212 2019-05-26 09:41:34
Me shokun n’ven tpar
makina m’shkon zvarr
Per i or n’katror jom
ka vi teper flak
Njoni tjetrin e majm,
shokt i rujna si thesar
2019-05-24 10:14:20
Tu ec rrugës, sterr i zi o benzi
N'to nuk jom vet, po vet i 3-ti
Shoqet mos i le, merri me veti
A don vodka, bari apo pepsi?

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019