Më mbaj mend (për 1 muaj)

Finem & Solo - Elizabeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  165

Solo
Yea me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
ey bluza diamanti me kafka
Finem
me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
bluz tzez diamanti me kafka
Solo
ey shoki ta djegi estrraden
po ta kallxoj me vepra
E tu ardh finemi me solon
ku meten kto lepra
kto vec kon llafe
nuk i sho nxhade
Lej be se rrejn kta
ja cova mesazhin
ma boni masazhin Elisabeta
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mbret
ajo mbreteresha
elizabeta eli elizabeth
fytyren te letra
njera me bukur se tjetra
finem fendi gjithmon vet i tret
Kapo bently ta kom thon sa vlen ti
t gjitha i bona si vetja
Rrepera me shum kilometra
Jena rrit si mretnesha
Eli Eli Elizabeta
ajo pi pi pi
e me mu nuk do mu nal
vet me G une rri
ki kujdes kur del perball
vi ta *i ku e ki
edhe zonin sja njef mo
i coj njo dy a trri
dhe per ty qe mke inat
Solo
okej x5
kejtve ju nxjerr jasht lojes
se nuk keni pik pervoje
okej x5
lokacioni tiran
koka prej tirone
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mbret
e ajo mbretnesha
elizabeta eli elizabeta
ftyren te letra
njera me bukur se tjetra
elizabeta eli elizabeta
elizabeta eli elizabeta
ftyren n letra njera me e bukur se tjetra


Ky tekst u dërgua nga edjola goroveciFinem & Solo
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/07/2020
Produksioni: Arlenn
Music Produksioni: Arlenn & Enno
Video Directed & Produksioni: Andi Kotri, Triangle Media Group
D.O.P: Alexandar Krstevski
Production Manager: Xhuljo Jace, Fjordi Coku
Production Assistant: Meti Tusha
Styling & Costumes: Stela Laknori
Lights & Camera Crew: Provideo
Special Effects: Reinardo Tafaj & Eni Tafaj (Aslv)
Post-Production: Andi Kotri, Triangle Media GroupFinem & Solo - Elizabeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elizabeta".
3. Video është e këngës "Elizabeta", por nuk këndohet nga Finem & Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (10)

145
70
56
77
77
64
72
509
280
26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Finem:


Komente 12