Më mbaj mend (për 1 muaj)


Finem - Fallco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fallco".
3. Video është e këngës "Fallco", por nuk këndohet nga Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Finem - Fallco  (Feat. Solo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente

3 🔥

Featuring

Solo

04/05/2020

2020-05-04T09:13:17+00:00As njoni prej jush nuk osh naco as kapo ato pao futi n by**ti plako jena rrit nrrug keshi me fatkeqsi Si Pablo Tlush T Hipi N Benz Benzi Jem O Ble Me Narcos Pussy Boy Ti Je Fmi Jo Rrugaç Qysh Po Fol Ti Për Rrug Qysh Po Fol Ti Për Mall Ti Ske Fol T Verteta Ti Veç Je Tall


Ky tekst u dërgua nga Iris Sufa
Më Shumë Këngë Nga Finem:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet