Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Maliqe (Feat. Nora Muqaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nisa kongen ty per me ta shkru
por spo di qysh me ja fillu
jam ra ne hall keq po vuj per ty
pse s'pom kqyre veq njeher me sy
kah vallzon ty po te percjelli
e po sillesh sikur pula ne helli
langu prej goje po me shkon
belin tand qysh po e dredhon...

Ref:maliqe(3her)me kalle me tere me fike,
maliqe,maliqee moj veq per ty une sonte knoj..

Luj maliqe vallzo pa pritu
Trupi yt tu ka vizatu
pash dy syte kqyrem veq njeher
dimrin e ftoht shendrroma ne pranver
luj maliqe deri neser mrama
luj maliqe he te shitofte zana
dridhe trupin pash dy syt e zi
per se gjalli ne the po don mem shti...
Ref:...
ooooo a po vjen me mue (2)
ooooo ne Prishtine me shkue...


Ky tekst u dërgua nga TinaFisnikët
Featuring: Nora Muqaj
Publikimi: 01/12/1994


Fisniket - Maliqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maliqe".
3. Video është e këngës "Maliqe", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0