Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Ne Zemren Time Ti Pushon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sa herë rrugës ti kalon
Një murriz trupin më përshkon
T'përshëndes e smë nderon
Jo ti mua smë shikon
Si princesh rrugës kalon
Vajin tim ti se ndëgjon

Sa mesazhe unë të kam shkru
U pendova e s'ti kam dërgu
Shikimit tënd i frigohem
Ndaj s'guxoj ty të afrohem
Si engjull rrugës kalon
E me sy ti s'më shikon

N'zemrën time ti pushon
Ani pse s'më shikon

N'zemrën time ti pushon
Ani pse s'më shikon


Ky tekst u dërgua nga  leolatifiFisnikët
Publikimi: 01/12/2009


Fisniket - Ne Zemren Time Ti Pushon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemren Time Ti Pushon".
3. Video është e këngës "Ne Zemren Time Ti Pushon", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0