TEKSTESHQIP

Fisniket
Nuk Jam Per Ty
Lyrics

Kur hena del ne qiell
dhe dritat shuhen ne qytet
mbreteron qetesia
m'kujtohesh ti

E di se ti me pret
diku e strukur me lot ne sy
e pikelluar mendon per mua

ref: oooo te kam thene nuk jam per ty
te perbej ne keta dy sy
oooo je e bukur dhe e mire
por une dua te jem i lire

Ti shko mos me prit mu
se ne kete jete une jam vonu
dhe mbrapa me nuk kthehem dot
shoqeria po me pret
edhe rakia ne dore me mbet
dhe me ngadal me ngadal me vret...

ref: oooo te kam thene nuk jam per ty
te perbej ne keta dy sy
oooo je e bukur dhe e mire
por une dua te jem i lire...

DËRGOI: