Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Qan Lulja Per Lulen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Qan lulja për lulen obobo
qan lulja për lulen o
lulen çe këpusin obobo
lulen çe këpusin o

Çe këpusin gocat obobo
Çe këpusin gocat o
që lahen si rosat obobo
që lahen si rosat o

Qan lulja për lulen obobo
qan lulja për lulen o
lulen çe këpusin obobo
lulen çe këpusin o

Që këpusin çunat obobo
që këpusin çunat o
çunat gushëpëllumbat obobo
çunat gushëpëllumbat o


Ky tekst u dërgua nga Shqiptar Oseku

Fitnete Rexha - Qan Lulja Per Lulen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qan Lulja Per Lulen".
3. Video është e këngës "Qan Lulja Per Lulen", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0