Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Hox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fjolla Hox është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Shkurt 2019, Fjolla Hox publikon videoklipin "Sa Je Kon Me Mu". Muzika e këngës u punua nga Gezim Lazri, ndërsa teksti u shkrua nga Yll Limani. Produksioni audio u realizua nga Gezim Lazri. Më datë 28 Qershor 2019, Rabit publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Fjolla Hox....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtare e grupit

Code

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Maria Duka

Sophie Castriota

Ilda Merkuri

Almeda Luca

Samanta

Mirsa Laci

Viki

Joanna Wakeley

Elona

Elsa

Tags: Fjolla Hox


Komente mbi këtë artist