Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Prototip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U mundova zemer me ty te behem e mire
U mundova por ti paske qene shume i veshtire
u mundova bota mos tna ver ne sy
u mundova por edhe ti paske qene si ai

REF.
Prototip si AI
prototip edhe ti
prototip e me keq
une paskam dasht nje DREQ

le te flasin kush do
me ty me kurre jo
prototip si ai
bile me i zi
le te flasi kush do
me ty me kurr jo
fooool edhe ti sa te mundesh me keq

U mundoa, kot tentova me eshte nisur keq
u mundova, nga ai ti paske qene me dreq
u mundova ti ndal fjalet se me prekin shume
u mundova. cka te bej me ty prape une?

REF.
Prototip si AI
prototip edhe ti
prototip e me keq
une paskam dasht nje DREQ

le te flasin kush do
me ty me kurre jo
prototip si ai
bile me i zi
le te flasi kush do
me ty me kurr jo
fooool edhe ti sa te mundesh me keq


Ky tekst u dërgua nga Fjolla M

Fjolla Morina - Prototip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prototip".
3. Video është e këngës "Prototip", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0