Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Diagnoza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Je msu me tjerat mor kokebosh
si bonbonjera ti konsumosh
e te tjerat nuk bejne ze
ti si coolerat per dite nga nje

Me ngadal frajeri jem
jam fatale kur me len
ska medalje per ty o shok
sjam fatale fute ne koke

Shpirt ta di diagnozen
me vjet analizoj
do ta jap permbi dozen
ti e din cka mendoj
shpirt ta di diagnozen
mos ki dert do te kaloj
do ta jap perdit dozen
nate e dite do t´dashurosh.


Ky tekst u dërgua nga Fjoll'za


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fjolla Morina - Diagnoza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diagnoza".
3. Video është e këngës "Diagnoza", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0