Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fjoralba Kafazi - Shpresa Që Nuk U Tret


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpresa Që Nuk U Tret" kënduar nga Fjoralba Kafazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fjoralba Kafazi: