Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Rebelohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19Lermëni të flas
Lermëni të bërtas
Në çdo kohë e çdo çast
Në çdo derë unë trokas

Të jem ujë në shkretëtirë
Si fener në errësirë
Kam veç një dëshirë
Që të jem e lirë...

Ref.
Si martire e patrembur Rebelohem...
Si energji e pashterur i bërtas botës
Nguli zemrën në errësirë
T'rrezatoj si diell i lirë
Udhëtoj si yjet në hapsirë
Rebelohem...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim

Flaka Krelani - Rebelohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rebelohem".
3. Video është e këngës "Rebelohem", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente 0