TEKSTESHQIP

Flaka Krelani
Nje Bote Tjeter
Lyrics

nje dhe nje bejn dy
askush si un se don jeten
edhe nje gje e di shum e dua te verteten ti e din sa kam deshir te bej te ndihesh mir e di shum mir se qka esht mire di shum mir e di shum mir ti e di se ke shum deshir te me besh te ndjehem mir e di shum mir se qka esht mire di se ne jemi...

ref
nje bot tjeter ku shpirtrat jan te lir nje bot tjeter me e mir nje bot tjeter kur shpirtar jan te lir nje bot tjeter me e mir

asgje ne ket bot sesht pa arsy prandaj un prej vetes kerkoj me teper ate qe ndej ta them ne sy dhe un prej teje nuk pres tjeter
ti e di se ke shum deshir te me besh te ndjehem mir e di shum mir se qka esht mire di se ne jemi.. .

ref
nje bot tjeter ku shpirtrat jan te lir nje bot tjeter me e mir nje bot tjeter kur shpirtar jan te lir nje bot tjeter me e mir

DËRGOI:
INFO
Për një atmosferë të shtuar, projekti prezantohet në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar bukur me një klip muzikor, video produksioni i të cilit u krijua nga Pulla. Ky videoklip u publikua me datë 20 Qershor 2007.