TEKSTESHQIP

Flaka Krelani
Osiris
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Osiris" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën, për fjalët e këngës dhe për orkestrimin u përkujdes Qëndrim Krelani.