Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flavia Mija - Bije Dibrone Lind N'tirone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Syt e badhit ju boj be
Tjeter vend nuk kam ku gjej
Le e rrit jam ne tiran
Po ne shpirt dibrane jam
Ref
Nuk ju flas me hater
Ju a them tamon
Shpirtin kam ne diber
Zemren ne tiron
Strofa 2
Moj tiron a moj tiron
Tgjith te mirat mi ke dhon
Ne fund te botes kam me shku
Asnje her skam met harruNuk kemi video për këtë këngë.


Flavia Mija
Publikimi: 12/10/2017


Flavia Mija - Bije Dibrone Lind N'tirone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bije Dibrone Lind N'tirone".
3. Video është e këngës "Bije Dibrone Lind N'tirone", por nuk këndohet nga Flavia Mija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flavia Mija:


Komente 0