TEKSTESHQIP

Flora Gashi
Hajde Nuse
Lyrics
(Feat. Aziz Murati)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Nuse" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe autor i tekstit rezulton të jetë Kreshnik Avdiu, teksa kënga vjen me orkestrim nga Ardian Kastrati.