TEKSTESHQIP

Flora Gashi & Hamez Llapqeva
Malli I Gurbetqarit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli I Gurbetqarit" kënduar nga Flora Gashi & Hamez Llapqeva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt prezantohet para shikuesve nga ana vizuale me videoklip, produksionin e të cilit e përgatiti Urban Graphics. Videoklipi u publikua më 8 Korrik 2022. Kompozitor është Hamëz Llapqeva, tekstin e përgatiti Refki Reshitaj, ndërsa autor i orkestrimit është Drinor Zymberi.