TEKSTESHQIP

Florent Iseini
Si Me Pare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Me Pare" kënduar nga Florent Iseini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky krijim muzikor lansohet tek publiku i punuar me vlera artistike edhe me videoklip, i cili u publikua më 1 Shtator 2014. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Vigan Sulejmani.