TEKSTESHQIP

Florent Iseini
Zemër Nuk Ka Kufi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemër Nuk Ka Kufi" kënduar nga Florent Iseini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori vetë artisti, për tekstin u përkujdes Vigan Sulejmani, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Muhamedali Neziri.