TEKSTESHQIP

Florent Xhemaili
1 Mbiemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1 Mbiemer" kënduar nga Florent Xhemaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe orkestrimi u realizua nga Rilind Alimani, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti.