A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Flori - Me Sy Mbyllur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Te Dua Ty (Melodi Dashurie)"

Këngë e albumit:

"Nostalgji"

Këngë e albumit:

"Detaj"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005


vjen cdo nat ne endrrat e mia
dhe me prek ngadal mos ik
puthja ime shpirt per ty kam mall

ti nuk e di sa te lendon nje dashuri
sa pak te them
ti me lendon
une jam ai qe gjithqka e dha per ty
une jam ai qe me dhimbjen jeton

i mbyll syte te mos shoh me bardh e zi
i mbyll syte te me shfaqesh ti

vjen cdo nate ne endrrat e mia
dhe me prek ngadal mos ik
puthja ime shpirt per ty kam mall

vjen cdo nate ne endrrat e mia
gjumin ma ben jete
syt mbyllur do ti mbaj
mjafton ty te te kem

i mbyll syte te mos shoh me bardh e zi
i mbyll syte te me shfaqesh ti

vjen cdo nate ne endrrat e mia
dhe me prek ngadal mos ik
puthja ime shpirt per ty kam mall

vjen cdo nate ne endrrat e mia
gjumin ma ben jete
syte mbyllur do ti mbanja
mjafton ty te te kem


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (2)

2019-01-06 16:22:02
Vjen çdo natë
në ëndrrat e mia 
Gjumin ma bën jetë 
Sytë mbyllur do ti mbaj 
Mjafton ty të të kem
U krijua nga Katerina 2018-06-06 14:28:09
Un jam ai qe gjithqka e dha per ty
Un jam ai qe me.dhimbjen jetoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019