Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Flori - Mori  (Feat. Ghetto Geasy & Bruno)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  105

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

15/12/2018

2018-12-15T19:24:34

Featuring

Bruno

Featuring

Getoar Selimi

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Teksti:

Getoar Selimi

Produksioni:

Threedots


Ia kisha dhon une asaj zemren n'dor,
se di ajo
Ia kisha dhon une edhe shpirtin n'dor,
se di ajo
Ajo me futi ne boten e saj,
jo n't'verteten
Se e kom dasht dhe prandaj nuk kom faj
(Ishte genjeshter)

[REF. Flori, Bruno & Ghetto Geasy:]
Se ajo mi mori gjitha mu,
(bambirri bambirri bu)
Se ajo ma mori gjithcka du
(bambirri bambirri bu)
Mi mori,mi mori tgjitha mu
Ma mori,ma mori gjithcka du

[Ghetto Geasy:]
Ty tgenjejn,mu po mrrejn
Po nina padrejt Geti
Po nina i shejnt
Mos e keq, mos e bone njejt
Mos u bo si tjerat qe, qe veq genjejn
Hajde, hajde se ska problem mo fare
Hajde, hajde, hajde mos tvjen marre
Kerko falje se ski qare
Mi more kejt qa du
Mos u mat me mu se kerset
bambirri bambirri bum

[REF. Flori & Bruno:]
Se ajo mi mori tgjitha mu
Se ajo ma mori gjithcka du
Mi mori, mi mori tgjitha mu
Ma mori, ma mori gjithcka du


Ky tekst u dërgua nga THEONLYUSSAKartolina (5)

U krijua nga Lion KAdriu 2019-01-24 20:38:52
Ia kisha dhon unë asaj
zemrën n'dorë
S'e di ajo
Ia kisha dhon unë
edhe shpirtin n'dorë
S'e di ajo
2019-01-11 09:43:06
Se ajo mi mori t'gjitha mu
Se ajo ma mori gjithçka du
Mi mori, mi mori t'gjitha mu
Ma mori, ma mori gjithçka du
U krijua nga King Natty 2018-12-24 11:38:18
Ajo me futi në botën e saj
Po jo në t'vërtetën
Se e kom dasht
Dhe prandaj nuk kom faj
U krijua nga Jasemina 2018-12-19 00:25:38
Ty t'genjejn, mu po m'rrejn
Po nina padrejt Geti
Po nina shanjt
Mos e keq, mos e bone njejt
Mos u bo si tjerat që veç gënjejn
Hajde, hajde se s'ka problem
2018-12-16 12:19:03
Hajde, hajde se s'ka problem fare
Hajde, hajde mos t'vin marre
Kërko falje se s'ki qare
Mi more krejt ça du
Mos u mat me mu
Se kërcen bambiri-bambiribu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flori Mumajesi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet