Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video Top 200

Flori - Hana  (Feat. Yll Limani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet