Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

I renuar jam sot a me shikon
kam nevoj per ty ti a me degjon
e kerkoj prekjen tende ku ta gjej
e kerkoj aromen tende se ndjej

i ftoht shpirti im
si dimer acar
pa gjak pa ndjenj me mungon
ku je ti dielli im
eja me mer
mungesa jote vret
a me degjon !


Ky tekst u dërgua nga eriFlorian Tufallari
Publikimi: 27/01/2018
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Ervin Gonxhi


Florian Tufallari - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0