A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Florian Tufallari & Ilir Tironsi - Diamanti Im


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2019

2019-06-27T17:58:12

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Denis Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Orkestrimi:

Festim GiciNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Diamanti Im" kënduar nga Florian Tufallari & Ilir Tironsi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Diamanti Im".
Videoklipi nga Florian Tufallari & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019