Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florian Tufallari - Dilema Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Dashnin ma ke lon ma
me Dile dilema
me dile dilema
ne dile dilema
Pasha zotin je tu m'vra
e nuk e kupton sa
vetem m'thuj dashni
a po m'don ti hala

Strof 1
Si po ta bon shpirti
ta bon zemra
me lujt habibi me ndjenja
kur per ty dhe jeten
e fali jeten
se te dua
me shume se veten

Sa vija vija vija vija
i kam pi un nga dashnia

Strof 2
A ma don shpirtin
ma don zemren
Me thuj habibi
se po cmendem
se dikur ti edhe jeten
e falje jeten
sot a m'don
ti me shume se veten
Florian Tufallari
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/08/2022
Teksti: Saia
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Muzika: Monkey Music


Florian Tufallari - Dilema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dilema".
3. Video është e këngës "Dilema", por nuk këndohet nga Florian Tufallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Florian Tufallari:


Komente 0