TEKSTESHQIP

Florian Tufallari
Bota Ime
Lyrics

2x
Jemi un dhe ti
Kjo quhet dashni
Shpirt ty te du
Je gjithcka per mu

REF.:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

2x
Ti e imja do te jesh
Ty te kam princesh
Bota jemi ne te dy
Egzistoj vetem per ty

REF. 2x:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon
INFO
Kënga ka punuar si tekstshkrues Olsi Celmeta.