Më mbaj mend (për 1 muaj)


Florim Gega - Ne Brendi Te Shpirtit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Florim Gega - Flori"

Komente

Asnjë Koment

28/12/2013

2013-12-28T16:26:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Brendi Te Shpirtit" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet