Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Gega & Kaqusha Ismaili - Sonte Je E Jemja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Florim Gega - Flori"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kaqusha Ismaili

27/01/2015

2015-01-27T14:45:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte Je E Jemja" kënduar nga Florim Gega & Kaqusha Ismaili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega & Kaqusha Ismaili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet