Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Gega - Ti Ne Zemren Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2016

2016-07-09T19:40:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ne Zemren Time" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Teuta Selimi - Ti Ne Zemren Time

X2
As ni fjal djal nuk ta luj merri zemer Shkruj mos e le asnje met mbet per Dashni tvertet

X2
Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

X2
Me pas dal me tjeter vajz tdilshin Njeqind fjal
Me pas dasht tjeter kond rahat stkisha lan

Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

Remzije Osmani - Ti Ne Zemren Time

as nje fjal une zdo ta luj meri ne zemer shkruja mose le as nje met mbet per dashuri te vertet (ref2)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zemers tende qat lyp ka mi dhane rf2

me pas dal me tejter vajze
dilshin 100 fjal e pas dasht ti tjeter
kan rahat ste kisha lan
(rf perserit dy her)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zeres tane at lyp ka mi dhane
(rf perserit dy her)

ti ne zemern time bota leta dine
e une zemers tende qat lyp ka mi dhane rf2

me pas dal me tejter vajze
dilshin 100 fjal e pas dasht ti tjeter
kan rahat ste kisha lan
(rf perserit dy her)

Nexhat Osmani - Ti Ne Zemren Time

Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane, E un zemres tane shka te lyp ka mej dhane,

As ni fjal vajz nuk ta luj meri zemer shkruj mose le asnje met met per dashni te vertet, As ni fjal vajz nuk ta luj meri zemer shkruj mose le asnje met met per dashbi te vertet.

Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane, Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane

Me pas dal me tjeter djal dilshin 100 fjal me pas dasht tjeter kan rahat st’kisha lan Me pas dal me tjeter djal dilshin 100 fjal me pas dasht tjeter kan rahat st’kisha lan

Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane, Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane

Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane, Ti ne zemren time bota le ta dine e un zemres tane shka te lyp ka mej dhane
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet