Më mbaj mend (për 1 muaj)

Florim Gega - Kisha Me U Ba Flutur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2016"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2016

2016-07-09T19:29:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kisha Me U Ba Flutur" kënduar nga Florim Gega.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Florim Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Florim Gega:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet