Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Moj E Mire Me Syte E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Moj e mire me syte e zi
ne ballkon kur m' del si zane
me ban plag' oh ne krahnor
e prej saj buron nji kange.

Dite per dit', n' nji ore t' mengjesit
del n'ballkon, mbushesh me djell
ti harron se t'shohin njerzit
edhe zogjt prane zemres ndjell.

eja zogla e pranveres
eja fry moj fllad i lehte
se pret nana n'prag te deres
e ma gezon zemren perjete.
Frederik Ndoci
Publikimi: 29/06/2010
Muzika: Zef Çoba
Teksti: Alfred Capaliku


Frederik Ndoci - Moj E Mire Me Syte E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mire Me Syte E Zi".
3. Video është e këngës "Moj E Mire Me Syte E Zi", por nuk këndohet nga Frederik Ndoci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Frederik Ndoci:


Komente 0