Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Jam Ushtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  103Kam 3 muaj jam ushtar per ty malli me ka marre se di si duroj larg teje komandanti s'me jep leje.
Zoti komandant te lutem mos me bej ne burg te futem dhe kuptoje hallin tim me pret vajza ne takim.
Te kuptoj ushtar i ri se kam qene dhe une si ti mos gabo te lesh sherbimin gati ta kane izolimin.
Ah moj dashuri e shkrete t'u be jeta biciklete nje shkelje ne rregullore dite per dite me bejne rreshtore.
ref.2x
do t'a le sherbimin e do vij te takoj pak e le te paraqitem para gjyqit ushtarak
ref.2x
do t'a le sherbimin e do vij te takoj pak e le te paraqitem para gjyqit ushtarak
TOGA GATI TU DJATHTAS KTHEU PARA MARSH 1,2...
Plasa dot nuk po duroj ditet po i numeroj me ka ikur petulla ushtria ka rregulla.
Komandanti porositi pa leje qe ketu mos ikni jam i ri e me vlon gjaku do t'i them une burgut hapu
Thirri mendjes djale i mbare s'je turist po je ushtar mos gabo te lesh sherbimin gati t'a kane izolimin
Komandantin s'e degjova vajzen vajta e takova per dy puthje per nje llaf e mora veten ne qafe
Ah moj dashuri e shkrete se c'ma more mendjen ooooo [2x]
ref.2x
do t'a le sherbimin e do vij te takoj pak e le te paraqitem para gjyqit ushtarak
ah moj dashuri e shkrete se c'ma more mendjen oooooooo
TOGA GATI TU DJATHTAS KTHEHU PARA MARSH 1,2,1,2,...


Ky tekst u dërgua nga OlaFree Mc's
Publikimi: 22/03/2012


Free Mc's - Jam Ushtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ushtar".
3. Video është e këngës "Jam Ushtar", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0