Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc's - Corona Me Limon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  82

[REF. x2:]
Bjonde meksikane me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra me e mira, me e mira
bjonde meksikane me cmende moj shejtane
ti me shijon si birra me e mira, me e mira

Akoma ne buzë e kam shijen tënde
nje puthje e kripur buz detit ne mbremje
me je bërë fiksim vec ty kam ne mendje
me dogje me plase me trete me cmende

Po, po, po, me cmende moj bjonde po, po, po, rri me mua sonte
s'dua te flej me ty se ti cke menduar
po ishim te dy gjith naten do rrim zgjuar

Prit goce prit jo jo mos ik zjarrin qe ndizet
jo jo mos e fik ta puth buzen tënde sa dua nje cik
si buze e corones e zhytur ne kripe

Hajde te rrim bashk gjer ne orë te vona
ti mendjen mos e vrit se nata eshte e jona
sonte kemi akull krip dhe limona
Det,dashuri,muzik edhe corona

Rratatata!

Si corona me limon
puthja jote me shijon
puthja jote me shijon
si corona me limon

[REF. x2:]
Bjonde meksikane
me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra
me e mira, me e mira

si shishe e corones dy këmbët e gjata
po me iken djers po nuk e kam nga vapa
me hoqe trurin dhe drita m'i fike
nje puthje e gjate me shijen ekzotike

dua prap prap nje puthje te gjatë
prap prap prap me corona behem tap
corona me ben tap por vetem per pak
kurse puthjet e tua me tej pa afat

Prit goce prit jo jo mos ik zjarrin qe ndizet
jo jo mos e fik ta puth buzen tënde sa dua nje cik
si buze e coronese zhytur ne kripe

Hola senorita, bjonde nga Meksika
bonita chikita sa shum qe te prita
baila morena sonte s'kemi frena
corona me limona dhe nata eshte e jona

Si corona me limon puthja jote me shijon
puthja jote me shijon si corona me limon

[REF. x2:]
Bjonde meksikane me çmende moj shejtane
ti me shijon si birra me e mira, me e mira
Bjonde meksikane me cmende moj shejtane
ti me shijon si birra me e mira, me e mira


Ky tekst u dërgua nga EndritFree Mc's
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2018
Orkestrimi: Bledi Telha
Video Produksioni: Cinefocus GT


Free Mc's - Corona Me Limon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Corona Me Limon".
3. Video është e këngës "Corona Me Limon", por nuk këndohet nga Free Mc's.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0