A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Free Mc's & Renato Jaho - Le Te Ndizet Nata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2018

2018-12-29T16:58:44

Më Shumë Nga

Renato Jaho

Video Produksioni:

Supersonic


Renato:
Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Anis:
Dilni e mos rrini brenda
Dilni ku kendohet kenga
Ashtu si na e ka ënda
Ku na do shpirti e zemra
Ejani dhe harrojini hallet
Mblidhuni ku harrohen hallet
Mblidhuni ku hidhen vallet
Si termeti qe tund malet
Muzika sot mos t ndalet

Ref:

Fiki dritat sonte
Le te ndizet nata
Le te tundet vendi more
Le ti vihet flaka

Renato:Prit edhe pak
Gentian: se merak me ngeli
Renato :Prit more prit
Gentian:Sa te dali dielli
Renato :Deri ne mengjes
Gentian:Sa dita te celi
Le te tundet toka more
Renato :E te ndizet qielli

Renato:
Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Romir:

Ejani dilni nga shtepite
Mblidhuni ku ka muzike
Sonte naten ta bejme dite
Si e ka shqipe tradite
Me mbeti merak me mbeti
Ta mesoj i gjithe mileti
Se muzika eshte lezeti
Eshte mjalti dhe sherbeti

Ref :

Fiki dritat sonte
Le te ndizet nata
Le te digjet vendi more
Le ti vihet flaka

Renato :Prit edhe pak
Gentian:Se merak me ngeli
Renato:Prit more prit
Gentian:Sa te dali dielli
Renato:Deri ne mengjes
Gentian:Sa dita te celi
Le te tundet toka
E te ndizet qielli

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Dilni more dilni
E kemi ndez flake
Shihni more shihni
E kemi ne gjak
Ndize more ndize
Permbi qiell te shtate
Fiki fiki fiki fiki
Dritat ne kte nate

Kartolina (1)

U krijua nga Mateo Shtinii 2019-01-06 14:12:52
Dilni more dilni
E kemi ndez flakë
Shihni more shihni
E kemi në gjak
Ndize more ndize
Përmbi qiell të shtatë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019