Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fresh-P

Nuk ka akoma asnjë votë

Fresh-P është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

TC

Snupa

Bidaki

Hanello

Pitt

Oran G

Big Night

F-Boogie

Dj Bussulla

Snoopy-G

Tags: Fresh-P, Fresh P


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet