Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fuzioni - Koha Kur Vjen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Kur Vjen".
3. Video është e këngës "Koha Kur Vjen", por nuk këndohet nga Fuzioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fuzioni - Koha Kur Vjen  (Feat. Miranda)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Miranda

18/06/2009

2009-06-18T15:55:57+00:00Verse 1:

Sen tmir s’gjeta kjo jet ke e zez
Pse ky djal mrena rrjedh gjak e jasht buzqesh
Pse gjith zor duhet me kon
Pse ky kaq i ri po shan
Pse dikush i rreh tupanav e pse dikush po kan
E une pyta zotin me ma tregu t´verteten
E mas pak kohe ai ma pruni letren
Tash kallzom ti mu qka t´dush se kjo jet ish rren
E kur i sheh njerzt thojn ky djal ish i trent
Let folin qka t´dojn po kto fjal jon nga zoti
Un muj me thon qka t´du po per mu ski koh ti
Un sjom asi njeri qe ka qef mja fut kot
Un sjom asi njeri qe ty t´len nlloq
Po apet spe gjaj kerkon qe mu mi fshin kto lot
E apet un po rri qishtu e kush sum ndihmon
E per mu u bo boll se nuk po muj ma..
Un po du edhe niher n´Kosov mu kthy

Refreni:

Hapi krahet sonte do te shkojm n´qiell
Hape zemren le te din krejt kush je
Hapi syte duhesh veten me lyp

E koha kur vjen atje nalt takohem na

Verse 2:

E tash un veq po ulna me kryt posht
E tu nejt n´menime tmia un jom lodh
Diqysh pom doket jeta that e mu pom dhem
A thu a bohet apet mir a thu a ka me kon prap shlir
Se mu um prishi ky gurbet diqysh si me kon vet
E po munohna me gjajt veten me kan mir e me lon t´keqen
Se kur um hyp krejt bota nqaf un po jes pa kontroll
E tani po ndryshoj un krejt e masanej po bohet von
Se krejt e din kush jom e krejt e din qfar njeri jom
Un skom nevoj mu mshef dost hajde qe ku jom
Se hala e kom ni rrug t´gjat hala ma nalt un ka me shku
Un jom i ri hala kom koh hala prej andrres teme sjom qu
Per mu ky sen osht veq fillim hala vjerrsha jem su kry
Edhe pse mrena pom dhem edhe pse zemra mu ka thy
Edhe pse krejt me hypin nqaf edhe pse me vran mu nuk ma nin
Apet zonin tem prej qiellit deri ktu ki me ni

Refreni:

Hapi krahet sonte do te shkojm n´qiell
Hape zemren le te din krejt kush je
Hapi syte duhesh veten me lyp

E koha kur vjen atje nalt takohem na


Më Shumë Këngë Nga Fuzioni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet