Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


G Bani - Kur E Tund Belin  (Feat. Anjeza Branka)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Featuring

Anjeza Branka

Këngë e albumit:

"Punë Të Pastra"
G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

G-Bani:
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap

(1)G-Bani
prap rap,trapa
hapni vend e bëni mbrapa
se po ngrihet që ta bëj dhe ta përdredhi sikur llapa(?)
motorrin 5000 kubikshë që i fut çunat në kllapa
flasim për adrenalin ktu
jo për loj hapa-dollapa...
si ma hoqe trurin edhe syt i hapa
mirë që nuk më pa askush
e s'u mësua asgjëkund
tani që e mendoj
s'e kish njeri mëndjen te unë
të gjithë po shikonin belin tënd
edhe se si e tund,zemër...

REFRENI:

G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

G-Bani:
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap
Prap,tunde prap,shkunde prap,lekunde prap,
prap,prap dridhe prap,kridhe prap,hidhe prap,prap

(2)G-Bani:
Ktu edhe njëher
gati për luftë në pozicion
sepse gati jam gjithmon
kur situata e kerkon
u mundove ta harrosh
po vargu dhunshëm ta kujton
gjëndem aty ku ka ritëm,vargje,vajza dhe aksion
domethënë,që thua
nga ty vetëm një gjë dua
5 minuta bukuroshe
ta tundësh belin për mua
nesër nuk e di çfarë ndodh
mund t'më pëlqejnë shoqet e tua
po sonte tunde sikur e tund
luaje siç e luan zemër...

REFRENI:

G-Bani:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë të shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithe ty me sy të përkëdhelin.

SAY HELLO TO MY LILTTLE FRIEND!

Anjeza:
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë më shikojnë edhe pas ngelin.
Kur e tund belin,kur e tund belin,
Të gjithë mua me sy më përkëdhelin.

Të dy:


Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...