Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gëzim Salaj - Potpuri (Gezuar 2023) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush t'ka than e dashur
se une t'kam harru
mu pom zen mengjesi aman
per ty tuj mendu
2x

Nuk t'harroj nuk t'harroj
dit e nat per ty mendoj
ti me don e un te du
hajde zemrat mej bashku
2x

Kush t'ka than e dashur
se une t'kam harru
mu pom zbardhen drita aman
per ty tuj mendu
2x

Nuk t'harroj nuk t'harroj
dit e nat per ty mendoj
ti me don e un te du
hajde zemrat mej bashku
2x


Laje laje synin e zi
me uj te limonit e
2x

Syn e zi e lava vet
m'ka rrit nana me kimet
2x

Laje laje synin e zi
me uj te sapunit e
2x

Syn e zi e lava vet
m'ka rrit nana me kimet
2x

Syn e zi e lava vet
m'ka rrit nana me kimet
2x
Gëzim Salaj
Publikimi: 08/11/2022
Orkestrimi: Mario Marku
Klarinetë: Vis Shkodrani
Violinë: Donald GegaGëzim Salaj - Potpuri (Gezuar 2023)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2023)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)", por nuk këndohet nga Gëzim Salaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gëzim Salaj:


Komente 0