TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
O Jam Mërzit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Jam Mërzit" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 3 Dhjetor 2018, Gëzim Salaj publikon videoklipin "O Jam Mërzit".