Gala Aliaj
Gala Aliaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Gala Aliaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids 2020” në Belgjikë. Ajo erdhi në finale me këngët e famshme “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele”, duke mahnitur me zërin e saj të vecantë. Gala do behet nje diva sepse ka talent te rralle, ze te bukur, eshte inteligjente dhe transmeton shume emocion te kenges tek telespektatori. Instrumenti qe studion ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0