TEKSTESHQIP

Gani Miftari
Sytë E Tij
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sytë E Tij" kënduar nga Gani Miftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.