Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Ganimete Abazi (Ganja) 
U Knaqem Tu Knaq  (2004) 

 Fenix Studio
 Cani Company
 In Records

Përgatitën:    Beni

Dërgo Kopertina »

Dërgo Korrigjime »

Dërgo një Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019