Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ganimete Abazi (Ganja) - S'jam Për Aventurë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika & Orkestrimi:

Artan Kastrati

Këngë e albumit:

"U Knaqem Tu Knaq"

Komente

Asnjë Koment

12/02/2005

2005-02-11T23:00:00+00:00Ti me thua se m'do mua,
por dyshoj ne fjalet tua
dhe mendon se un se di
cili ishe ti,
asnjiher sma thu t'verteten,
je me mua flet per tjetren,
te shikoj e te degjoj,por nuk te besoj.

Ref; 2x
Sharmi s'te mungon,
simpatik me je,
un te njoh e ti s'me njeh
mos u kthe më kurr
largohu s'jam per avantur.

Ti me thua se m'do mua,
por dyshoj ne fjalet tua,
dhe mendon se un se dij
cili ishe ti,
nuk jam un si femra tjera,
fjalt e tua po i merr era,
fol ter diten kot e ke,
se per mua s'je.

Ref;.... (perseritet disa her)


Ky tekst u dërgua nga Radioskandinavia.net
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet