Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ganimete Abazi (Ganja) - Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Ganimete Abazi (Ganja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ganimete Abazi (Ganja) - Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

Asnjë Koment

11/05/2013

2013-05-11T18:02:28+00:00S'e di ça ke menduar
Kur me the te dua
Apo ndoshta
Ke lujt me mua

E une paskam gabuar
Qe te kam besuar
E ti tash
Me je larguar

Ref...x2
Shko kurre mos u kthe
Puna jone ketu mbaron
Sot nuk eshte si dje
Ti per mua s'ekziston

Ke mbet i vetmuar
Loja ka deshtuar
Ke gabu
Kur ke mendu se eshte e lehte

Kujt i sillesh tash ne duar
Gjithe te jane larguar
Tash ke mbete
Vetem n'kete jete

Ref...x2
Shko kurre mos u kthe
Puna jone ketu mbaron
Sot nuk eshte si dje
Ti per mua s'ekziston

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Ganimete Abazi (Ganja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet