A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ganja & Pro Band - Inati 2016


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2016

2016-07-02T13:13:44

Më Shumë Nga

Pro Band

Këngë e albumit:

"U Knaqëm Tu Knaq"


Ti Ma Mir Se Un Nuk Gjen (oh jo jo jo)
Si un qefin kush sta bon ( oh jo jo jo jo )
Ke Prowu por ke deshtu (oh po po po)
Tash ma ke marr inati mu ( oh po po po poo)

Shum po t'vjen inati, shum po t'vjen inati

korkush faj nuk t'pati, ti nuk ke dit me m'rujt
shum po t'vjen inati, bash po t'vjen inati
do me plas i ngrati, jom e tjeter kujt!!

Vleren s'ma ke dit vertet ( oh jo jo jo)
oh vet ke lyp ma mir me gjet ( jo jo jo)
Ke Provu por ke deshtu (oh po po po)
Tash ma ke marr inati mu ( oh po po po poo)

Shum po t'vjen inati, shum po t'vjen inati

korkush faj nuk t'pati, ti nuk ke dit me m'rujt
shum po t'vjen inati, bash po t'vjen inati
do me plas i ngrati, jom e tjeter kujt!!


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019